Банний комплекс

Банний комплекс в Одесі в spa-центрі «Aqua Paradise» представлений 4 видами лазень: на дровах, римською, фінською, інфрачервоною кабіною.

Фінська сауна

Відвідавши нашу фінську лазню, Ви зрозумієте чому їй віддають оди і хвалять у всьому світі. Регулярно її відвідуючи, Ви очистите організм від шлаків, успішно позбавитеся застуди та стресів, досягнете здорового самопочуття.

Єдиноразове відвідування Фінської сауни:

Фінська сауна 1800грн./2години
Доплата за 1 особу 450 грн./2години
Доплата за кожну годину 600 грн.

Римська лазня

Перлиною банно-басейнового комплексу є римська лазня. Там Ви зможете відчути себе римським патрицієм. Це лазня з найвищою відносною вологістю повітря - близькою до 100%. Шкіра набуває здорового кольору, матовий блиск, стає бархатистою на дотик. Густа пара обволікає тіло і м'яко прогріває його при температурі 43-48°C, поступово розслаблюючи всі м'язи, відновлює бадьорість і працездатність. Всередині встановлено особливо гарне освітлення – «зоряне небо».

Хамам

Хамам - Турецька лазня, яка допомагає людині розслабитися та досягти умиротворення.

Хамам – це насамперед розслаблення організму. А значить найважливіший ефект – заспокоєння нервової системи. Після відвідування лазні покращується сон, проходять неврози, мігрені, занепокоєння. Також варто відзначити покращення загального стану організму та підвищення настрою.

Турецька лазня ефективно очищує шкіру, стимулює регенерацію шкірного покриву та обмінні процеси. Уповільнює ефект старіння. А оливкова олія, яка є невід'ємним атрибутом процедури, зволожує та живить шкіру.

Одним із найкорисніших ефектів турецької лазні можна назвати прискорення обміну речовин, що допомагає зниженню ваги та загальному омолодженню організму.

Турецька лазня м'яко, дбайливо та глибоко прогріває м'язи та суглоби. Тому відвідування хамама допомагає розслабитися після фізичних навантажень, а також сильний позитивний вплив при відновленні після травм.

Перейти до програм ->

Лазня на дровах

Лазня на дровах – це місце, де пара позбавить тіло і душу від усього зайвого. У лазні на дровах повітря заповнюється насиченою водяною парою, температура «туманного» повітря піднімається до 60-90 °С. У нас Ви можете отримати весь комплекс традиційних процедур, що проводяться в лазні на дровах та замовити парку віником. 

Інфрачервона кабіна

В інфрачервоній кабіні Ви на собі відчуєте лікувальні властивості інфрачервоних променів. Відвідавши її, Ви розлучитеся зі втомою, напругою і стресом. Це найефективніший спосіб у боротьбі з зайвою рідиною і вагою, при цьому зміцнюється імунна система, розширюються і очищаються шкірні пори, відбувається глибоке очищення організму, знижується рівень холестерину в крові. , Інфаркту, що благотворно позначається на нормалізації кров'яного тиску, покращується циркуляція крові. Інфрачервоні кабіни не мають протипоказань і підходять для людей будь-якого віку і незамінні для тих, хто хоче бути завжди молодим, красивим і здоровим.

Додаткові послуги банного комплексу: 

ПослугаТривалість Вартість 
Віничний масаж "Класичний" (прогрів тіла з використанням дубового віника)  7-10хв. 350 грн.
Віничний масаж "По-сибірськи" (прогрів тіла з використанням дубового віника з наступним контрастом льоду)  8-15 хв. 450 грн.
Віничний масаж "Дуплет" (прогрів тіла з використанням дубового віника в два заходи з наступним контрастом після кожної пропарки)  10-20 хв. 550 грн.
Кофейно-медовий скраб - з використанням суміші кави, з подальшим нанесенням меду на тіло. Сприяє очищенню шкіри та звільняє пори, а мед приємно впливає на шкіру та сприяє вітамінізації організму  10-15 хв. 400 грн.
Медово-сольовий скраб - з використанням суміші солі та меду з подальшим нанесенням меду на тіло. Сприяє очищенню шкіри та звільняє пори, а мед приємно впливає на шкіру та сприяє вітамінізації організму. 10-15 хв. 400 грн.
Цитрусовий скраб - з використанням соку лимона, меду та солі. Сік лимона має відбілюючі та дезінфікуючі властивості, мед заспокоїть роздратування та наповнить організм вітамінами, а сіль допоможе виведенню бруду та токсинів з організму. 10-15 хв. 400 грн.
Веник дубовий   100 грн.

 

Фотогалерея:

Банный комплекс
Банный комплекс
Банный комплекс
Банный комплекс
Банный комплекс
Банный комплекс
Банный комплекс
Банный комплекс
Банный комплекс
Банный комплекс
Банный комплекс
Банный комплекс
Банный комплекс
Банный комплекс
Банный комплекс
Банный комплекс

Наші координати

Жилмасив «Совіньйон»,
пров.Південносанаторний 2, Одеса

телефони:
+38 (048) 712 43 43
+38 (048) 718 85 54
+38 (097) 101 32 84
+38 (093) 692 16 99

Час роботи:
з 08:00 до 20:00