Масаж

Наші фахівці запропонують Вам як ексклюзивні, так і класичні методики масажу. 

Різноманітні види масажу пропонує наш spa-центр.

Класичний масаж

Класичний масаж є чудовим засобом запобігти безлічі хвороб і недуг, а також позбутися болю і вдосконалити своє тіло. У цьому виді масажу використовується безліч різних рухів від розтирання до погладжування. Усі масажні прийоми застосовуються виключно індивідуально кожної людини. Класичний масаж допомагає позбутися набряків і зробити м'язи еластичнішими, а шкіру – більш пружною та підтягнутою.

Хіромасаж

Нові техніки масажу допомагають швидко і ефективно домогтися зниження ваги, прибрати целюліт, відновити енергетичний баланс. Шкіра стає еластичною та пружною, усуваються енергетичні блоки, знімається стрес. Чудовий ефект релаксації допомагає відновити гармонійний стан душі та тіла, дає необхідний тонус.

Лімфодренаж

Класичний лімфодренажний масаж допомагає позбутися зайвих кілограмів із максимальною користю для здоров'я у мінімально короткі терміни. Ліквідуючи застій рідини в тканинах і прискорюючи лімфоток, цей вид масажу покращує обмін і живлення в тканинах, виводячи токсини. Знижуючи набряклість тканин і усуваючи токсини, лімфодренаж сприяє схудненню та позбавляє целюліту.

Медовий масаж

“Медовий масаж” – це давньоруський спосіб боротьби із зайвою вагою та застоєм кровообігу. Цілющі властивості меду дозволять Вам позбавитися целюліту, вивести з організму зайву рідину, скинути зайву вагу і, завдяки природному пілінгу, Ваша шкіра стане гладкою і еластичною.

Стоун-терапія

Стоун-терапія століттями відома на Сході. Енергетична сила та індивідуальний характер каменів у поєднанні з їхніми колірними особливостями допомагають позбавитися відразу багатьох проблем, таких як стрес, дратівливість і депресія. Контрастне поєднання гарячого і холодного каміння дозволяє відновити гармонійний стан нервової системи, позбутися болю і нездужання в м'язах і суглобах, а невід'ємна присутність арома-терапії в цьому ритуалі дозволяє не тільки добитися релаксації і прекрасного самопочуття, але і позбутися жирових відкладень, або та целюліту.

Антицелюлітний масаж

Потужний та ефективний "Антицелюлітний масаж" вже багато років вважається оптимальним засобом позбавлення від целюліту. Завдяки поєднанню масел і певної техніки масажу, тепер можна швидко та ефективно уникнути цієї делікатної проблеми, не вдаючись до апаратних методик.

Масаж Шіацу

Шіацу – це безголковий метод впливу на акупунктурні точки. Він заснований на східному вченні про те, що життєва енергія організму циркулюють у тілі подібно до крові.
Шіацу (ши - пальці, ацу - натискання) - це ритмічне натискання пальцем або різними частинами долоні на потрібну точку з метою нормалізації регулярних процесів у організмі, збереження та поліпшення здоров'я.
Шіацу призначений для стимуляції захисних сил організму. Він застосовується для підвищення загального життєвого тонусу людини.

Шиацу помогает:

  • крові та лімфі протікати у вашому тілі, забезпечуючи органи та шкіру киснем
  • стимулювати імунну систему
  • полегшити біль та спазм у м'язах та суглобах
  • звільнитися від напруги
  • зміцнити нервову систему
  • придбати міцний та здоровий сон

Йога-масаж - для покращення рухливості та постави

Ви максимально розслаблені, а фахівець м'яко опрацьовує суглоби Вашого тіла та допомагає займатися дихальною гімнастикою. Це особливо корисно для поліпшення постави та відновлення рухливості та гнучкості всього тіла.

Спеціальний йога-масаж, який входить до традиційних тибетських технік, це опрацювання 12-ти основних суглобів (плечі, лікті, зап'ястя, стегна, коліна, кісточки), а також шиї і дрібних суглобів на руках і ногах.

Масаж включає: обертання, суміщені з циклом дихання. Насичення крові киснем, а також посилення циркуляції енергії внаслідок виконання спеціального дихання полегшує опрацювання та відкриття суглобів. Дія масажу поширюється на весь організм.

Йога-масаж може виконуватися окремо (клієнт приймає його в легкому одязі) або в поєднанні з масляним масажем. .

 

ПроцедураТривалістьВартість
Антицелюлітний масаж 60 хв 645 грн.
Антицелюлітний масаж (животних, стегна, сідниці) 50 хв 545 грн.
Гемолімфодренаж 60 хв 645 грн.
Йога-массаж (з розтяжкою м'язів) 60 хв 590 грн.
Класичний масаж (жіночий) 60 хв 620 грн.
Класичний масаж (чоловічий) 60 хв 680 грн.
Загальний масаж (жіночий) 90 хв 930 грн.
Загальний масаж (чоловічий) 90 хв 1020 грн.
Лімфодренажний масаж ног 30 хв 430 грн.
Масаж спини (жіночий) 30 хв 450 грн.
Масаж спини (чоловічий) 30 хв 495 грн.
Масаж голови та комірної зони 30 хв 430 грн.
Масаж Релакс (жіночий) 60 хв 600 грн.
Масаж Релакс (чоловічий) 60 хв 660 грн.
Масаж стоп 20 хв 385 грн.
Медовий масаж спини 30 хв 435 грн.
Медовий масаж, що підтягує 60 хв 630 грн.
Спортивний масаж 60 хв 685 грн.
Стоун-масаж 60 хв 485 грн.
Стоун-масаж 120 хв 685 грн.
Хіромасаж тіла 90 хв 970 грн.

Наші координати

Жилмасив «Совіньйон»,
пров.Південносанаторний 2, Одеса

телефони:
+38 (048) 712 43 43
+38 (048) 718 85 54
+38 (097) 101 32 84
+38 (093) 692 16 99

Час роботи:
з 08:00 до 20:00