Інфрачервоні ванни мають виражений нормалізуючий вплив на тиск - підвищений знижують, знижений підвищують і не змінюють нормальний тиск у кровоносних судинах.
Переваги інфрачервоної кабіни:
1. В інфрачервоній кабіні достатньо одного заходу на 20-40 хвилин. Тобто основний акцент - це здобуття здоров'я та душевне розслаблення у максимально короткі терміни.
2. Передача тепла в сауні відбувається за рахунок гарячого повітря до 100-110°C. Він прогріває тіло через шкіру на глибину 3-5 мм.
Передача тепла в інфрачервоній кабіні заснована на прогріві тіла інфрачервоними (тепловими) променями, що виходять із спеціальних випромінювачів. Теплові хвилі проходять через повітря, не нагріваючи його, а проникаючи безпосередньо в тіло. Завдяки цьому досягається прогрів всього організму на глибину 4 см. в дуже м'яких умовах температура в кабіні підтримується на рівні 40 - 60°C. Випромінювачі сконструйовані таким чином, щоб випромінювати хвилі, що за частотою дуже близькі до натурального тепла людського тіла. Цей діапазон називають "Vital Rays" (Промені життя).
3. У складі поту, що виділяється в інфрачервоній кабіні, міститься приблизно 80% води і 20% твердих речовин, таких як жир, холестерол, токсини, шлаки т.п. (для порівняння: у традиційній сауні піт містить 95% води та 5% твердих речовин). При цьому кількість поту, який виділяється протягом півгодини в інфрачервоній кабіні з температурою повітря близько 50°С, у 2-3 рази більша, ніж у традиційній сауні за той же час при температурі повітря 110°С.
Крім того, температура тіла в інфрачервоній кабіні підвищується до 38,5 ° С, імітуючи природну реакцію організму на інфекцію, при цьому пригнічується життєдіяльність хвороботворних бактерій і вірусів. Після сеансу, тіло заряджається енергією та оздоровлюється, з'являється чудове самопочуття.
4. Оскільки в інфрачервоній кабіні немає теплового навантаження, оздоровчі процедури в ній можуть приймати діти, люди похилого віку, особи страждають судинними і нейро. Більше того, застосування кабіни навіть показано при таких станах, тому що тренування терморегуляції є потужним стимулятором імунної системи та захисних сил організму. Важливою перевагою кабін є можливість їх щоденного використання, тоді як сауну рекомендується відвідувати не частіше ніж один раз на тиждень.
5. Необхідність знаходження в розжареній атмосфері та підвищеній вологості викликає різке і сильне збудження нервової системи людини. Організм людини змушений мобілізувати значні ресурси на компенсацію впливу зовнішнього середовища, тому після прийняття процедур у традиційних лазнях або саунах, ми відчуваємо занепад сил. Повною протилежністю в цьому відношенні є інфрачервона сауна, м'яка атмосфера. позначається на психічному стані людини, знімає напруженість, створює відчуття відпочинку і комфортності організму.
Інфрачервона сауна позитивно впливає на здоров'я:
- підсилює та стимулює кровообіг
- полегшує біль у м'язах
- збільшує рухливість суглобів
- збільшує еластичність колагенових волокон, очищує та доглядає шкіру
- полегшує та знімає стрес
- розслаблює як розумово, так і фізично
- швидко виліковує застуду
- допомагає зменшити рівень холестерину в крові, а це, у свою чергу, значно
- зменшує ризик захворювань серця
- очищення тіла, виведення токсинів та шлаків
- допомагає позбутися целюліту
Целюліт являє собою желеподібну субстанцію, що складається з накопичень води, жирів, шкідливих речовин і відходів, вироблених природними процесами організму. Процедури інфрачервоної кабіни відновлюють речовини з організму у вигляді поту.