Покриття Shellac

Гібрид лаку та гелю в одному флаконі - швидко, красиво, практично! Сенсаційно нове приголомшливе покриття Shellaс!

Ми здійснимо Вашу мрію про бездоганне, ідеально гладке, сяюче і надзвичайно стійке покриття всього за 30 хвилин. Для сучасної ділової жінки, як у повсякденному житті, так і в період відпусток, таке покриття для манікюру та педикюру є ідеальним рішенням, яке носитиметься не менше 14 днів з ефектом щойно покритих лаком нігтів.

shellac nail polish 1

Переваги  Shellaс:
1. Простота нанесення.  На відміну від гелів Shellaс подібно лакам легко і швидко наноситься без необхідності попереднього травмуючого нігтьову пластину спилювання верхнього шару .
2. Ідеальна стійкість і блиск.  Носиться не менше 2-х тижнів без сколювання , Зберігаючи свій первісний вигляд, яскраве, блискуче покриття без єдиної подряпини.
3. Моментальне висихання.   в тому числі домашнім прибиранням, не боячись змастити його, так як технологія його нанесення та закріплення за допомогою ультрафіолетової лампи дає результат моментального висихання як при нанесенні гелів.
shellac nail polish 24. Shellaс - чудовий зміцнюючий засіб. хто володіє крихкими, нігтями, що шаруються. Ним можуть скористатися ті, хто бажає зміцнити свої натуральні нігті: тонкі і м'які він зміцнить, а жорсткі та тендітні зробить гнучкішими.
5. Багата палітра кольорів.  Від яскравих до пастельно ніжних.
6. Просте зняття.  На відміну від гелів, Shellaс видаляється як звичайні лаки спеціальним розчином за лічені хвилини без якого-небудь хвилини спилювання.
7. Гіпоалергенність.  Shellaс - гіпоалергенне, безпечне покриття, що має маркування "3 free" - не містить толуолу, дибутиллфталата (DBP), формальдегіду та його смол.

Основні переваги:

  • 2 хвилини – час висихання
  • 14 днів – термін носіння манікюру
  • 10 хвилин – час зняття покриття
  • 30 хвилин – час виконання процедури

Якщо Ви вирішили, що Вашим нігтям просто необхідний якісний догляд, неодмінно спробуйте покриття Shellac.

 

 

Наші координати

Жилмасив «Совіньйон»,
пров.Південносанаторний 2, Одеса

телефони:
+38 (048) 712 43 43
+38 (048) 718 85 54
+38 (097) 101 32 84
+38 (093) 692 16 99

Час роботи:
з 08:00 до 20:00