Манікюр

Наші руки завжди мають на увазі, тому вони повинні в будь-якій ситуації виглядати доглянуто і привабливо.

Це наша візитна картка, яку ми простягаємо іншій людині під час знайомства.

І від їхнього зовнішнього вигляду багато в чому залежить користь, яку це знайомство може нам принести. Хто захоче мати справу з людиною, у якої обкусані нігті з нерівними краями та ще й з брудом під ними? Відповідь очевидна... Звичайно, це крайній варіант, який зустрічається досить рідко, але навіть неакуратна кутикула та несвіжий манікюр здатні зіграти не в нашу позу.

Манікюр – послуга не тільки для жінок!
obrez manРаніше вважалося, що догляд за руками призначений переважно для жінок. Лише чоловіки, які працювали лікарями або музикантами, потребували такої процедури. Проте зірки змінилися. Сьогодні багато чоловіків роблять манікюр, підтримують свої руки в хорошому стані. І для цього є вагомі причини. Наприклад, охайні чоловіки з доглянутими руками користуються великою довірою у оточуючих людей. Деякі представники слабкої статі приділяють чоловічим рукам особливу увагу.

narashivanie134Манікюр – включає обробку нігтів і догляд за руками. В даний час існують різні види і техніки манікюру. Найбільш поширеним вважається «Класичний манікюр», його ще називають обрізний манікюр, так як кутикула видаляється за допомогою щипчиків. Не обрізний безпечний манікюр або «Європейський манікюр», відрізняється тим, що видалення розм'якшеної кутикули проводиться керамічними або дерев'яними паличками.

shellac bannerПокриття нігтів лаком — нанесення на нігті лаку. Вибір кольору лаку - справа смаку, потрібно тільки пам'ятати, що яскравий лак виглядає ефектно на довгих доглянутих нігтях, в інших випадках краще вибрати менш яскраві кольори. Лак повинен бути достатньо рідким, щоб легко наносився на ніготь. від розшаровування та ламкості, сприяє зміцненню нігтів.

Але правильно нафарбувати нігті не так просто. Макіяж для нігтів — справжнє мистецтво.

Ціни на послуги манікюру та нарощування нігтів у spa-центрі «Aqua Paradise»:

ПроцедураВартість
Манікюр жіночий 200 грн.
Манікюр чоловічий 250 грн.
Жіночий педикюр 300 грн.
Педикюр чоловічий 350 грн.

Наші координати

Жилмасив «Совіньйон»,
пров.Південносанаторний 2, Одеса

телефони:
+38 (048) 712 43 43
+38 (048) 718 85 54
+38 (097) 101 32 84
+38 (093) 692 16 99

Час роботи:
з 08:00 до 20:00