Нігтьовий сервіс для чоловіків

Солідному бізнесменові, діловій людині, офісному працівнику, представнику творчої професії чоловічий манікюр додасть тієї закінченості образу та лиску, які так допомагають у професійній сфері.

Окрім манікюру, чоловікам пропонуються послуги педикюру, а також профілактика грибкових поразок.

Чоловічий педикюр

Чоловічий педикюр - це комплексний догляд за ногами, покликаний не тільки ушляхетнити зовнішній вигляд ніг, позбавивши від мозолів і натоптишів, але й полегшити їх щоденні величезні навантаження, впливаючи на точки здоров'я, що знаходяться на точки здоров'я, що знаходяться на самопочуття і відбувається оздоровлення організму в цілому.

Ступні – це не найпомітніша частина чоловічого тіла. Але нігтям на ногах також потрібен догляд та турбота. Це така ж невід'ємна частина гігієнічної процедури, як чистка зубів.
Систематичне застосування педикюру та щоденний домашній догляд за ногами дозволить Вам попередити можливі проблеми, що виникають з віком.

Чоловічий манікюр

Сучасний світ вимагає доглянутих рук і нігтів у чоловіків також як і у жінок. Наявність манікюру на чоловічих руках - це естетично, красиво і солідно. На відміну від жіночого манікюру в чоловічому професіоналі використовується просте правило: форма чоловічого нігтя створюється за формою подушечки пальця. Порушення цього правила веде до безглуздого вигляду чоловічої руки. Для структури чоловічих нігтів характерна міцність. Чоловічі нігті порівняно рідко розшаровуються і не відрізняються крихкістю. Проте форму нігтьового ложа слід коригувати майже завжди.
  

Наші координати

Жилмасив «Совіньйон»,
пров.Південносанаторний 2, Одеса

телефони:
+38 (048) 712 43 43
+38 (048) 718 85 54
+38 (097) 101 32 84
+38 (093) 692 16 99

Час роботи:
з 08:00 до 20:00