Басейн

Плавання є виключно корисною процедурою, яка сприяє зміцненню здоров'я, підтримці в тонусі організму, а також покращенню фігури!

Залишаючи Зимовий пляж, Ви потрапляєте в саму видовищну частину Aqua Paradise - басейн з артезіанською водою, казковим водоспадом і аква-тренажерами.

Кілька хвилин в басейні з ранку допоможуть зарядитися бадьорістю та енергією на весь день, а вечірнє плавання відновить сили та зніме втому.

Музика для релаксу в поєднанні з водою подвоює позитивний ефект на самопочуття, перетворюючи цей привабливий тандем на одну з найбільш приємних процедур.

Відчути рух води в такт мелодії, ритм звуків, що струмують, — істинно королівська насолода!

Басейн має довжину 25 м, глибину 2,5 м - 1,8 м, 4 плавальні доріжки. Температура води +28 С, що дає можливість плавати дітям наймолодшого віку, починаючи з 1 року життя. Так само комфортно себе в ньому відчувають і люди похилого віку.

У басейні розташовані:

  • акватренажери (мінімальне навантаження при виконанні вправ здатне зробити тренування повноцінним та корисним)
  • водоспад (декоративна особливість басейну, яка до того ж виконує функцію шийного масажу, надаючи традиційним водним процедурам елементи надзвичайної насолоди).

Басейн працює цілий рік, сім днів на тиждень, з понеділка по неділю з 08:00 ранку до 20:00 вечора

Вода в басейні артезіанська з приємним запахом і природним кольором. Встановлено сучасну систему очищення води.


Для дітей плавання допомагає формувати м'язовий корсет. Для людей похилого віку плавання допомагає виправити поставу, прискорити реабілітаційний період після травм опорно-рухового апарату, стимулює серцево-судинну систему.

Для підтримки хорошої фізичної форми і відмінного настрою немає нічого кращого і кориснішого за плавання! Вода - кращий, а головне природний антидепресант і помічник на шляху до ідеальної фігури. Саме тому багато хто віддає перевагу не виснажливим заняттям у тренажерному залі, а саме басейну.

 

Басейн, інфрачервона кабінка, римська сауна, купіль
(з понеділка по неділю)
650 грн.

Оренда халата - 100грн,  рушники - 70 грн. 

Єдиноразове відвідування Фінської сауни:
Фінська сауна 1800грн./2години
Доплата за 1 особу 450 грн./2години
Доплата за кожну годину 600 грн.
Додаткові послуги банного комплексу:
ПослугаТривалість Вартість 
Віничний масаж "Класичний" (прогрів тіла з використанням дубового віника)  7-10хв.  350 грн.
Віничний масаж "Контрастний з льодом" (прогрів тіла з використанням дубового віника з наступним контрастом льоду)  8-15 хв.  450 грн.
Віничний масаж "Дуплет" (прогрів тіла з використанням дубового віника в два заходи з наступним контрастом після кожної пропарки)  10-20 хв.  550 грн.
Кофейно-медовий скраб - з використанням суміші кави, з подальшим нанесенням меду на тіло. Сприяє очищенню шкіри та звільняє пори, а мед приємно впливає на шкіру та сприяє вітамінізації організму  10-15 хв.  400 грн.
Медово-сольовий скраб - з використанням суміші солі та меду з подальшим нанесенням меду на тіло. Сприяє очищенню шкіри та звільняє пори, а мед приємно впливає на шкіру та сприяє вітамінізації організму. 10-15 хв.  400 грн.
Цитрусовий скраб - з використанням соку лимона, меду та солі. Сік лимона має відбілюючі та дезінфікуючі властивості, мед заспокоїть роздратування та наповнить організм вітамінами, а сіль допоможе виведенню бруду та токсинів з організму. 10-15 хв.  400 грн.
Веник дубовий    100 грн.

 

Фотогалерея:

Бассейн
Бассейн
Бассейн
Бассейн
Бассейн
Бассейн
Бассейн
Бассейн
Копировать Перевести

Наші координати

Жилмасив «Совіньйон»,
пров.Південносанаторний 2, Одеса

телефони:
+38 (048) 712 43 43
+38 (048) 718 85 54
+38 (097) 101 32 84
+38 (093) 692 16 99

Час роботи:
з 08:00 до 20:00