Парафінотерапія для рук та ніг

Парафінотерапія - одна з найприємніших і найкорисніших процедур для догляду за шкірою рук і ніг.

Для парафінотерапії використовується косметичний парафін без барвників з різними активними добавками.

Сприятливий вплив парафіну проявляється відразу після закінчення процедури - шкіра стає м'якою і гладкою, набуває доглянутого вигляду. Особливо хороша парафінотерапія в міжсезоння, коли шкіра на руках обвітрюється, лущиться. Під впливом парафіну зменшується сухість, стимулюється кровообіг тканини та зв'язки. Ця процедура також сприятливо впливає на суху кутикулу і потріскану, чутливу шкіру рук, повертаючи їй гладкість, м'якість і надаючи доглянутий вигляд.

Однією з найкорисніших властивостей парафіну є його велика теплоємність. Парафін починає плавитися при 52-54 °C, поступово перетворюючись на в'язку тягучу масу білого кольору. Парафінотерапія використовує тільки розплавлений до рідкого стану парафін, який накладається на шкіру у вигляді аплікацій. Висока температура парафіну зовсім не небезпечна в плані опіків - маючи низьку теплопровідність, він віддає тепло дуже малими порціями. Температура шкіри під шаром гарячого парафіну підвищується на 1,5-2 °C. Таке рівномірне зігрівання шкіри викликає безліч взаємозалежних реакцій при парафінотерапії – збільшуються міжклітинні простори, розм'якшується верхній роговий шар шкіри. Пори шкіри відкриваються, і підвищується потовиділення. Але волога не випаровується із поверхні, т.к. парафін добре ізолює цю ділянку шкіри. Волога знову вбирається в шкіру, чудово відновлюючи її водний баланс. Тому основна дія парафінотерапії - ефективне зволоження шкіри. Зі збільшенням температури шкіри підвищується приплив крові. 

Парафінотерапія для рук «Оксамитові ручки»

Парафінова ванна для кистей рук дозволяє позбутися сухості, тріщин, почервоніння і лущення шкіри.

Також вона позитивно впливає на стан нігтів, пом'якшує кутикулу та стимулює зростання здорових нігтів. З її допомогою можна моментально досягти ефекту "оксамитової" шкіри рук. Окрім естетичного та лікувального ефекту, процедура парафінотерапії надає чудову релаксуючу та арома-терапевтичну дію. Проводять її перед процедурою манікюру, що полегшує та покращує його якість.

Парафінотерапія для ніг «Шовковисті ніжки»

Парафінові процедури є дуже ефективними і для шкіри ніг. Якщо ваші втомлені ніжки, натруджені непрактичним або незручним взуттям, знаходяться в жахливому стані, то півгодинне занурення в "теплу нірвану" буквально створіть ними чудеса. Після процедури парафінотерапії ступні дорослої жінки нагадують шовковисті ніжки маленької дитини. рекомендується проводити після процедури педикюру.

Активні речовини, попередньо нанесеного крему, завдяки впливу тепла, глибоко проникають у шкіру і на певний час "запечатуються" парафіновою плівкою. У процесі рівномірного остигання парафіну пори шкіри поступово закриваються, а активні речовини крему залишаються в глибоких шкірних шарах.

Парафінотерапія - підійде кожному!

Дуже важливо для отримання хорошого результату провести курс із 5-10 процедур.

Процедура

Тривалість

Вартість

Парафінотерапія ніг

15 хв.

150 грн.

Парафінотерапія рук

20 хв.

130 грн.

 

Наші координати

Жилмасив «Совіньйон»,
пров.Південносанаторний 2, Одеса

телефони:
+38 (048) 712 43 43
+38 (048) 718 85 54
+38 (097) 101 32 84
+38 (093) 692 16 99

Час роботи:
з 08:00 до 20:00