Ін'єкційна контурна пластика або "Уколи краси"

Відновити втрачений контур обличчя, красу і еластичність шкіри можна, уникнувши хірургічного втручання. Цей метод більш надійний і безпечний.

Більшість клієнтів сьогодні висловлюють побажання про збереження природного виразу обличчя та своєї природної міміки. Сучасна ін'єкційно-контурна пластика впевнено виборола місце в косметології.

Ін'єкційна контурна пластика передбачає введення в шкіру препаратів, дія яких полягає в розгладжуванні зморшок, підтяжці шкіри, вирівнюванні її контурів.
Контурна пластика по праву може вважатися предметом гордості сучасної косметології При використанні контурної пластики швидко і безболісно зникають мімічні зморшки, складки на шкірі, відбувається омолодження або ліфтинг шкіри обличчя.
І всі ці перетворення не вимагають жодного хірургічного втручання. З іншого боку, контурна пластика обличчя усуває навіть проблеми шкіри (носогубні складки, сіточку навколо очей), які раніше було практично неможливим прибрати навіть за допомогою пластичної хірургії.


Процедуру контурної пластики застосовують за таких показань:
 

774

  • виражені носогубні складки (зморшки)
  • складки на переніссі
  • зморшки
  • дистрофічні рубці (шрами)
  • для корекції контуру та форми губ (збільшення губ)
  • для моделювання (щік, підборіддя, кінчика носа, мочок вушних раковин) 

teosyal schema2Як діють "уколи краси"?

Препарат із гіалуроновою кислотою заповнює зморшку, надаючи шкірі додатковий об'єм. Використовується для надання контуру губам, збільшення їх обсягу, для заповнення зморшок навколо рота та зморшок. Ін'єкції з гіалуронової кислотою дозволяють заповнити нестачу її в організмі і повернути шкірі колишню пружність і гладкість. Дія гіалуронової кислоти триває, як правило, кілька місяців до двох років. Згодом у ході обміну речовин препарати на основі гіалуронової кислоти повністю руйнуються в організмі до вуглекислого газу та води.
Біоревіталізація- дана група препаратів використовується для живлення, зволоження та підвищення пружності шкіри. Відновлюється внутрішнє середовище, характерне для молодої шкіри, реально уповільнюється старіння.
Підбір препаратів, кількості та точок уколів лікар виконує з урахуванням характеру проблеми у кожного конкретного клієнта

Наші координати

Жилмасив «Совіньйон»,
пров.Південносанаторний 2, Одеса

телефони:
+38 (048) 712 43 43
+38 (048) 718 85 54
+38 (097) 101 32 84
+38 (093) 692 16 99

Час роботи:
з 08:00 до 20:00