Imperium та безопераційна ліпосакція

Якщо контури вашої фігури перестали вам дорівнюватися, якщо у Вас виникла проблема целюліту, якщо Ви хоч раз цікавилися ліпосакцією — тоді така процедура як кавітації ідеальне рішення.

Кавітація - безопераційна ліпосакція

Кавітація це — утворення в рідині порожнин «каверн» (кавітаційних бульбашок), які заповнюються газом і парою.
Процедура кавітації проводиться за допомогою апарату Imperium, який використовуючи звукові хвилі потрібної частоти перетворює жирові скупчення в газоподібний стан. Завдяки цій процедурі Ви маєте можливість змінювати форми своєї талії, стегон, зменшуючи набридлий целюліт і місця жирових відкладень.

Основний принцип кавітації в тому, що під функціонуванням особливого виду ультразвукових хвиль у клітинах жирових відкладень утворюються невеликі-бульбашки. Ці  бульбашки поступово стають більшими, розріджують у потрібних місцях жир і з легкістю витісняють його з клітин, що сприяє швидкому зменшенню обсягів. При надто великому збільшенні бульбашок мембрана клітини руйнується, а рідина, що утворюється, може вийти з вашого організму своїм природним шляхом.

kavitaciya 11Ефект від цієї процедури помітний відразу, навіть після першого сеансу і поступово посилюється в наступні кілька днів. Всього за один сеанс можна вивести з організму до 15 см3 жиру. Це дорівнює зменшенню обсягу в талії від 3 до 5 см і це всього після першого сеансу. 

Процедури проводяться не частіше ніж один раз на кілька днів. Після завершення всього курсу проводитися підтримуюча терапія – а це лише один раз на місяць.


Свою фігуру цілком реально зробити стрункою та красивою без болю, різних ускладнень та тривалої реабілітації!

Показання:

kavitaciya1 41Локальні або загальні жирові відкладення
Целюліт (3-4 стадія)
Доопераційна підготовка перед ліпосакцією
Післяопераційне відновлення після ліпосакції

Переваги:

kavitaciya1 113Використання передових технологій
Швидкий видимий ефект
Не хірургічне омолодження
Відсутність реабілітаційного періоду
Відсутність негативних видимих ефектів (синці, біль)
Пролонгованість дії


Протипоказання:

Вагітність, менструація
Онкологічні захворювання
Серцево-судинні захворювання(стенокардія, гіпертонія, ішемія)
Наявність кардіостимуляторів
Захворювання нирок та печінки (гепатити B і C)
Металеві імплантати


 

Апарат Imperium

Апарат призначений для естетичної обробки (косметичних процедур). Розподіл електричного струму, що проходить через тканини, залежить від розташування електродів і відстані між ними. Чим більша ця відстань, тим глибша дія.

Imperium – це єдина у світі система, яка використовує три практичні методи:

  • Монополярна техніка(біостимуляція глибоких областей, таких як м'язи або місця з'єднань).Електричний струм проходить від одного електрода з меншим перетином до іншого, ширшого, який прикладений до тіла клієнта на деякому віддаленні від першого електрода. Енергія впливу електричного струму концентрується поблизу малого електрода і передається у напрямку більшого електрода, несучи із собою глибоке теплове дію.
  • Біполярна техніка(біостимуляція шкіри на великих ділянках, таких як   обличчя, шия та відкрита частина тулуба ).Електричний струм йде між двома електродами, розміщеними на строго певній відстані один від одного. Якщо електроди однакового розміру, то глибина впливу складатиме половину відстані між ними. Обидва електроди прикладають до потрібної ділянки тіла. Розподіл енергії залежить від розташування електродів та відстані між ними.
  • Змішана техніка(РЧ-аплікація).Виборча біостимуляція на зморшках, розтяжках та рубцях. Винятковий метод, що поєднує переваги монополярного методу (глибока дія) з перевагами біполярного (виборчого).

Ультразвуковий пілінг (особа). Цей сучасний метод чищення не травмує шкіру і не викликає запалення, справляє відлущувальний та очищаючий ефект.

Сонофорез (особа). ">Безконтактна мезотерапія. Завдяки створенню стабільних потоків молекул, що впливають на середні шари шкіри, досягається дивовижний ефект, що омолоджує!

Електропорація (обличчя). >Відкриває пори і за допомогою електричного імпульсу препарат вводиться у клітину. Електропорація – неінвазивна методика введення будь-яких мезотерапевтичних препаратів. Проникнення за допомогою електропорації відбувається безпосередньо в клітину.

Електропорація (зона декольте).

Електропорація ( кисті рук. кровотік. Ця унікальна процедура допомагає наситити шкіру киснем та поживними речовинами. Ліфтинг обличчя допомагає зняти зі шкіри втому і набряклість, усунути мішки під очима.

Радіохвильовий ліфтинг (контурна пластика). >Радіочастотні хвилі викликають формування та зростання нового колагену, з очевидним покращенням компактності. Шкіра рожевіє завдяки кращому постачанню киснем, і можна буде відзначити очевидне зменшення зморшок.


Imperium, з технологією радіочастотного створення, є найкращим нехірургічним вирішенням проблеми втрати шкірою щільності через постійну втрату пружності.

 

 

Дія Imperiumособливо ефективно та очевидно на:

  • особі, шиї та частині тулуба, що відкривається вирізом (втрата щільності, зморшки, втрата об'єму, втрата щільності на шиї, зморшки біля очей)
  • теле (живот, руки, область стегон, коліна та розтяжки) 

Imperium Platinum – радіохвильовий ліфтинг обличчя – це безопераційний метод підтяжки шкіри обличчя, в основі якого лежить вплив радіочастотних хвиль на внутрішні шари шкіри людини.

Унікальність процедури полягає в тому, що без будь-якого хірургічного втручання та анестезії, без надрізів та шрамів, без набряків та синців ваша шкіра стає підтягнутою, молодою та красивою.

Imperium Platinum проводиться за допомогою спеціального обладнання, яке дозволяє впливати на шкіру радіочастотними хвилями певної частоти та довжини. Під їх впливом внутрішні шари шкіри нагріваються до 65 градусів, колагенові волокна ущільнюються і відбувається миттєвий ліфтинг. Таким чином, результат помітний відразу ж після процедури: шкіра ущільнюється, стає підтягнутою, гладкою та пружною, глибокі та мімічні зморшки, розгладжуються, зменшуються носогубні складки та зморшки навколо рота. Крім видимого ефекту, Imperium Platinum стимулює вироблення у клітинах шкіри колагену – фібрилярного білка, що забезпечує природну міцність та еластичність шкірних покривів на молекулярному рівні. Простіше кажучи, процедура дозволяє активізувати в клітинах природні процеси омолодження і цим досягти тривалого косметичного ефекту.

Imperium Platinum дозволяє ефективно боротися з:

- нависанням нижніх і верхніх повік

- ефектом «гусячих лапок» у кутах очей

- глибокими зморшками навколо рота

- неправильні контури овалу обличчя

- вікові зміни (втрата пружності шкіри та легка набряклість)

Наші координати

Жилмасив «Совіньйон»,
пров.Південносанаторний 2, Одеса

телефони:
+38 (048) 712 43 43
+38 (048) 718 85 54
+38 (097) 101 32 84
+38 (093) 692 16 99

Час роботи:
з 08:00 до 20:00