Косметика CHI (США)

CHI – американський авторитетний та впливовий бренд у світі професійної косметики. Ним користуються перші леді різних країн.

Всі засоби CHI створені на основі натурального шовку. Шовк забезпечує найприродніший вплив косметичних засобів на волосся. 

З брендом CHI, точніше із компанією FAROUK SYSTEMS, яка його виробляє, пов'язаний розвиток світової індустрії краси. Саме ця компанія створила перший у світі перманентний безаміачний барвник (1984 р). За своїми масштабами ця подія можна порівняти зі створенням першого аміачного барвника в 1907 р.

У 2012 році міжнародна організація ISBN присудила засновнику компанії містеру Фаруку премію «Людина Легенда» за досягнення у сфері індустрії краси. 

Протягом 10 років бренд CHI є основним партнером та спонсором таких конкурсів, як "Міс Всесвіт" та "Міс USA".   

chi 3

Королівська лінія CHI. Королівський еліксир для Вашого волосся!

Натуральні перли та білий трюфель. Секрет терапії косметики Чі.

Що таке натуральні перли і чому саме він був використаний для створення Королівської лінії CHI? Перли – це унікальний дорогоцінний камінь, який поєднує в собі мінеральні та органічні елементи одночасно. Його органічна складова – це конхіолін (рогова речовина), а мінеральна – органомінеральний агрегат карбонату кальцію. Вони забезпечують позитивні властивості перлинного компонента. Сучасні розроблені способи гідролізації та екстракції перлів дозволяють отримувати рідкі перлинні фракції, які і вводяться до складу препаратів для догляду за волоссям.

Екстракт перлів відрізняється біологічною активністю, завдяки якій всі засоби Королівської лінії легко засвоюються волоссям, а корисні складові проникають глибоко у волосся. За рахунок цього всі продукти мають антиоксидантні властивості і забезпечують волосся природним УФ-захистом. Регулюють рівень PH та активізують здатність клітин регенерації. 22 види амінокислот та мікроелементи нормалізують водний та мінеральний баланс, що забезпечує максимальне відновлення та оздоровлення волосся.

Білий трюфель — це найдорожчий у світі гриб. Кілограм цього делікатесу не має точної ціни, тому що кожен великий гриб продається з аукціону. Відомо, що він багатий на вітаміни групи В, зокрема В2, В5 і В6, які беруть участь в утворенні протеїнів і амінокислот і необхідні для здоров'я шкіри, нігтів, волосся і в цілому для здоров'я всього організму. Лінія Королівського догляду за волоссям CHI включає найнеобхідніші продукти.

chi 2 

Шовкове наповнення волосся CHI

У чому суть шовкового наповнення волосся

Волос, умовно, складається з трьох оболонок: внутрішньої речовини, стрижня та лусочок. Внутрішня частина має порожнечі та кератин. Насправді, це білок (протеїн). Згодом при стресах, хворобах, під впливом різних факторів, ця речовина вимивається, руйнується, загалом зменшується. Волосся стає тьмяним, слабким, січеним, обламується. Відновити білок можна двома способами: налагодити здорове харчування та переїхати в екологічний куточок Земної кулі або штучно заповнити білком порожнини. Оскільки протеїн - це речовина природного походження, то і шукати його потрібно в близьких за складом речах. Найкращим для цих цілей виявився шовк. Його амінокислотний склад на 90% співпадає зі складом волосся людини.

Для того щоб отримати речовину, придатну до вживання, волокно шовкопряда за допомогою лугу розщеплюють на складові, отримуючи нову сполуку гідролізований шовк. Ця речовина, потрапляючи в порожнину волосся, заповнює його зсередини, роблячи волосся еластичним, пружним, живим. Зовні воно склеює лусочки, що забезпечує ефект глянсування. Тонка плівка покриває волосся, після чого він блищить і переливається.

Крім своєї неперевершеної міцності та еластичності, шовк здатний зв'язувати та утримувати величезну кількість вологи. За рахунок цього досягається природне зволоження волосся. Волосся не втрачає вологу, завдяки чому стає менш схильним як до зовнішніх механічних пошкоджень, так і до внутрішніх процесів руйнування і старіння тканини. І звичайно, не можна забувати про унікальну здатність шовку відбивати світло – саме це благородне та таємниче внутрішнє сяйво поставило шовк в один ряд з іншими дорогоцінними матеріалами. Всі ці властивості – саме те, чого, як правило, не вистачає нашому волоссю.

Переваги методу шовкового відновлення

  • Процедура вважається натуральною, яка не завдає шкоди волоссю.
  • Відбувається шовкове відновлення досить швидко. Залежно від довжини волосся процедура триває від 30 до 60 хвилин.
  • Тривалість дії шовкового ефекту від 2 до 4 тижнів.
  • Після шовкового відновлення волосся захищений зовні плівкою, що перешкоджає його руйнуванню від зовнішніх факторів.
  • Глибоке наповнення зсередини дозволяє уникнути старіння волосся до закінчення його життєвого циклу, запобігає втраті вологи та мікроелементів.
  • Шовкове наповнення не боїться хімічного фарбування — його можна проводити як до процедури, так і після процедури.
  • Відсутність алкоголю в засобах CHI оберігає волосся від пересушування та ламкості.

 

Процедура Вартість
   
Королівське шовкове відновлення з маслом білого трюфеля від 300 грн.
 
Шовкове відновлення волосся від 400 грн.

 

chi 4

Наші координати

Жилмасив «Совіньйон»,
пров.Південносанаторний 2, Одеса

телефони:
+38 (048) 712 43 43
+38 (048) 718 85 54
+38 (097) 101 32 84
+38 (093) 692 16 99

Час роботи:
з 08:00 до 20:00