Перманентний макіяж

Татуаж брів

Дуже часто сучасні дівчата через свою зайнятість роблять перманентний макіяж. Він дає можливість не витрачати час на нанесення косметики щодня.
При виконанні татуажу майстер використовує місцеву анестезію, тому процедура є відносно безболісною. Але в той же час шкіра травмується, тому потрібен якийсь час на загоєння зони брів. Тільки після цього можна буде говорити про отриманий ефект та якісні характеристики процедури. Загоюється шкіра приблизно протягом місяця. Цей період відновлення включає кілька етапів, на кожному з яких вид брів буде змінюватися.

У першу добу після процедури брови не виглядають такими красивими, як на картинках. Зона навколо них дуже яскрава, почервоніла та набрякла. При виявленні даних симптомів не варто хвилюватися, це природний процес, тому що шкіра травмована. Під час сеансу татуажу пошкоджується верхній шар епідермісу, так як склад, що фарбує, вводять на глибину до 0,5 мм (це залежить від того, який метод обраний: пудровий, волосковий або розтушовування). Така травма призводить до виділення з-під шкіри лімфатичної рідини (або сукровиці), а також невеликої точкової кровотечі. Це вважається цілком нормальним, тому що таким чином організм захищається від бактерій, здатних потрапити через ранки.

Основне, що забороняється робити після татуажу брів протягом першої доби, — вмиватися та мочити ділянки епідермісу з пігментом, щоб уникнути тривалого загоєння. Дозволено користуватися вологими серветками або ватяними дисками для протирання обличчя. У жодному разі не можна чіпати брови руками, особливо брудними. Крім того, щоб уникнути потрапляння в епідерміс інфекції та не травмувати його ще більше, не рекомендується в перший день після татуажу спати на животі обличчям у подушку.

Татуаж губ

Дуже часто трапляються такі недоліки, як несиметричні губи, що мають блідий колір, розмитий контур. Все це можна скоригувати завдяки сучасним технологіям татуажу.

Татуаж чи перманентний макіяж губ — татуювання на губах кольоровим пігментом. Створюється введенням органічного барвника у верхній шар шкіри.

Заповнення губ кольором майстер робить спеціальним апаратом з голкою. Під шкірний покрив вводиться пігмент на глибину від 0,1 до 0,3 мм.

Відразу після закінчення процедури губи здаватимуться дуже великими внаслідок набряклості. Перші кілька днів губи також будуть покриті скоринкою та мають яскравий колір. За тиждень шкірний покрив відновиться.

Татуаж губ відрізняється за способами та інтенсивністю нанесення пігменту:

Контурний — промальовується контуром, виглядає, як підведені олівцем губи. Підходить жінкам старше 50 років, коли природний контур втрачає чіткість.

Розтушовка — техніка передбачає розтушовування кольору від контуру по поверхні губ. Майстер залишає незафарбованою центральну частину губ. Створюється відчуття помади.

Нюдовий — природно наголошує на губках, підходить для молодих дівчат. Виконується пігментом, близьким до натурального кольору губ.

Акварельний — техніка виконується без контуру, натуральними відтінками. Створюється ефект гігієнічної помади на губах. Фарба вводиться на глибину 0,2 мм.

Помадний ефект – пігмент наноситься щільно. Створює враження нафарбованих помадою губ.

За місяць після первинної процедури ви можете зробити корекцію. Вона потрібна, якщо пігмент ліг нерівно або вас не влаштовує результат, і ви хочете підправити форму.

Якщо після загоєння ви задоволені губами, корекція не є обов'язковою.

tatuazh gub tatuazh vek
татуаж губ татуаж повік

 

Татуаж повік

 З татуажем повік постійно витрачатися на косметику для очей вже не потрібно. Погляд такий виразний, що можна навіть не використовувати туш.

Жінкам, які носять окуляри, більше не доведеться практично наосліп мучитися біля дзеркала, макіяж буде ідеальним щодня без зусиль.

Три різновиди перманентного макіяжу очей:

Перманентний макіяж міжресничного простору – це тонка лінія, яка розташована в області зростання вій (від слізного мішка до останньої вії). У цьому випадку погляд є максимально природним, але глибшим, привабливішим.

Декоративна стрілка (включає ПМ міжресничного простору). Це яскравіший варіант макіяжу очей, він зручний тим, що дозволяє надалі використовувати мінімум косметики або зовсім обходитися без неї.

Декоративна стрілка з розтушовкою створює ефект макіяжу, виконаного косметичною підводкою та тінями / ефект розтушованого олівця. Зараз цей різновид перманентного макіяжу повік дуже поширений — він дозволяє міняти свій імідж кардинально, адже виконавши цю процедуру, жінка завжди буде з яскравим акцентом на очах.

Заживає повіку швидко, потрібно лише два тижні утримуватися від нанесення декоративної косметики, уникати сильного тертя та намокання області очей. Тримається татуаж повік близько двох-трьох років, але багато залежить від індивідуальних особливостей шкіри людини.

 

Корекція

Корекцією вважається процедура, виконана протягом 1-2 місяців після початкової (основної) процедури в одного майстра. У разі візиту клієнта після іншого майстра процедура буде первинною (основною) процедурою.

 

Ціни на послуги у spa-центрі «Aqua Paradise»:

ПроцедураВартість
Татуаж брів 1600 грн
Татуаж губ 1600 грн
Татуаж повік 1600 грн
Корекція (1 зони) 800 грн

Наші координати

Жилмасив «Совіньйон»,
пров.Південносанаторний 2, Одеса

телефони:
+38 (048) 712 43 43
+38 (048) 718 85 54
+38 (097) 101 32 84
+38 (093) 692 16 99

Час роботи:
з 08:00 до 20:00